Virslīgas Ziemas kauss 2013

 

 Grupa A Komanda V/S Punkti Vieta
 FK Ventspils 3:0 8:2 1:1 12-3 7 1.
 Daugavpils Daugava 0:3 3:0 2:1 5-4 6 2.
 Ilūkstes NSS 2:8 0:3 1:0 3-11 3 3.
 FC Jūrmala 1:1 1:2 0:1 2-4 1 4.

 

 Grupa B Komanda V/S Punkti Vieta
 Skonto FC 2:2 1:0 6:0 9-2 7 1.
 SK Liepājas metalurgs 2:2 1:3 3:0 6-5 4 3.
 FK Daugava Rīga 0:1 3:1 4:0 7-2 6 2.
 FK Jelgava 0:6 0:3 0:4 0-13 0 4.

 

Spēļu kalendārs

14.janvāris (pirmdiena) 13:00 Daugavpils FC Daugava - FK Ventspils 0:3 (0:1)

15.janvāris (otrdiena) 13:00 Ilūkstes NSS - FC Jūrmala 1:0 (1:0)

16.janvāris (trešdiena) 13:00 SK Liepājas metalurgs - Skonto FC 2:2 (1:1)

17.janvāris (ceturtdiena) 13:00 FK Jelgava - FK Daugava Rīga 0:4 (0:1)

21.janvāris (pirmdiena) 13:00 FC Jūrmala - Daugavpils FC Daugava 1:2 (1:2)

22.janvāris (otrdiena) 13:00 FK Ventspils - Ilūkste NSS 8:2 (5:1)

23.janvāris (trešdiena) 13:00 FK Daugava Rīga - SK Liepājas metalurgs 3:1 (2:1)

24.janvāris (ceturtdiena) 13:00 Skonto FC - FK Jelgava 6:0 (2:0)

28.janvāris (pirmdiena) 13:00 Daugavpils FC Daugava - Ilūkstes NSS 3:0 (2:0)

29.janvāris (otrdiena) 13:00 FK Ventspils - FC Jūrmala 1:1 (1:0)

30.janvāris (trešdiena) 13:00 SK Liepājas metalurgs - FK Jelgava 3:0 (2:0)

31.janvāris (ceturtdiena) 13:00 Skonto FC - FK Daugava Rīga 1:0 (1:0)

02.februāris (sestdiena) 14:30 FK Ventspils - FK Daugava Rīga 2:1 (0:0)

03.februāris (svētdiena) 14:30 Skonto FC - Daugavpils FC Daugava 2:3 (0:1)

06.februāris (trešdiena) 13:00 Ilūkstes NSS - FK Jelgava 2:5 (1:1)

07.februāris (ceturtdiena) 13:00 SK Liepājas metalurgs - FC Jūrmala 0:1 (0:0)

Tiesnešu nozīmējumi

13.februāris (trešdiena) 13:00 Spēle par 7.vietu Ilūkstes NSS - SK Liepājas metalurgs 0:4 (0:1)

14.februāris (ceturtdiena) 13:00 Spēle par 5.vietu (FK Jelgava - FC Jūrmala) spēle nenotiks! Plašāk 

16.februāris (sestdiena) 14:30 Spēle par 3.vietu FK Daugava Rīga - Skonto FC 2:0 (0:0)

17.februāris (svētdiena) 14:30 Spēle par 1.vietu FK Ventspils - Daugavpils FC Daugava 0:3 (0:2)

Spēļu norises vieta: Skonto halle (Rīga)

Vārtu guveji

Vieta

Spēlētājs

Vārti no spēles

Vārti no 11m.s.s.

Vārti kopā

1.  Ritvars Rugins 4 0 4
2. Mantas Savenas 2 2 4
3. Jurijs Žigajevs 3 0 3
4. Jurijs Sokolovs 0 3 3
5. Eduards Suhanovs 2 0 2
  Baba Gita 2 0 2
  Vitālijs Ziļs 2 0 2
  Eduards Tīdenbergs 2 0 2
  Mārcis Ošs 2 0 2
  Maksims Daņilovs 2 0 2
  Hideaki Takeda 2 0 2
  Valērijs Afanasjevs 2 0 2
  Kristaps Grebis 2 0 2
14. Alans Siņeļņikovs 1 1 2
15. Federiko Martiness 1 0 1
  Ahmends Abdultaofiks 1 0 1
  Romans Bespalovs 1 0 1
  Eduards Verdiņš 1 0 1
  Oļegs Žatkins 1 0 1
  Pāvels Riževskis 1 0 1
  Dāvis Ikaunieks 1 0 1
  Andrius Urbšys 1 0 1
  Maurisio 1 0 1
  Vladimirs Volkovs 1 0 1
  Toms Mežs 1 0 1
  Deniss Kunabins 1 0 1
  Aleksandrs Fertovs 1 0 1
  Vladislavs Gutkovskis 1 0 1
  Vladimirs Kamešs 1
  Roberts Savaļnieks 1 1
  Vladislavs Kozlovs 1 1
  Ruslans Mingazovs 1 0 1
  Edgars Jermolajevs 1 0 1
  Bea Hob Fridolin 1 0 1
  Laurynas Rimavičius 1 0 1
  Vugar Askerov 1 0 1
  Armands Pētersons 1 0 1
  Jurģis Kalns 1 1 1
38. Antons Jemeļins 0 1 1
  Arturs Karašausks 0 1 1
  Andrejs Siņicins 0 1 1
           
  Pārbaudāmie spēlētāji 4 0 4
  FK Jelgava savos vārtos 1 0 1
  FK Daugava Rīga savos vārtos 1 0 1

 

  • SK Liepājas metalurgs
    FS METTA/Latvijas Universitāte
    (Stad.''Daugava'' rezerves laukums, Liepāja)
    29.03 19:00
  • Daugavpils Daugava
    FK Daugava Rīga
    (Stadions ''Celtnieks'', Daugavpils)
    30.03 14:00
  • FK Ventspils
    FK Jelgava
    (Ventspils 2.pamatskolas laukums)
    30.03 16:00
  • Skonto
    FC Jūrmala
    (Skonto halle, Rīga)
    31.03 16:00
  • Spēlētājs Vārti
  • 1. Mamuka Gongadze 18
  • 2. Josuke Saito 15
  • 3. Davids Kortess 12
  • 4. Daniils Turkovs 12
  • 5. Valērijs Šabala 11
  • Komanda S P
  • 1. Daugavpils Daugava 36 78
  • 2. Skonto 36 74
  • 3. FK Ventspils 36 74
  • 4. SK Liepājas metalurgs 36 70
  • 5. FK Spartaks 36 49
  • 6. FC Jūrmala 36 39
  • 7. FK Jelgava 36 31
  • 8. FS METTA/Latvijas Universitāte 36 29
  • 9. FK Daugava Rīga 36 27
  • 10. FB Gulbene 36 24
Pirms 47 gadiem