2012.gada Latvijas Futbola Virslīgas spēļu kalendārs


Kalendārs 2013


Pārspēles par vietu Virslīgā

14.novembris 18:00 FK Daugava Rīga - Daugavpils BFC Daugava 1:0 (0:0)

18.novembris 14:00 Daugavpils BFC Daugava - FK Daugava Rīga 1:3 


Latvijas futbola Virslīgas 2012.gada sezonas 1.aplis

1.kārta 

24.marts 14:00 FK Daugava (Rīga) - FC Daugava 0:4 (0:0)

24.marts 15:00 FK Jelgava - SK Liepājas metalurgs 0:2 (0:0)

25.marts 14:00 FK Ventspils - FK Spartaks 3:2 (1:2)

25.marts 15:00 FS METTA/Latvijas Universitāte - FB Gulbene 0:0 (0:0)

25.marts 16:00 FC Jūrmala – Skonto FC 3:3 (0:1)

2.kārta

31.marts 14:00 SK Liepājas metalurgs - FC Jūrmala 2:0 (0:0)

31.marts 14:00 FB Gulbene - FK Jelgava 1:2 (0:0)

31.marts 14:00 FC Daugava - JPFS/FK Spartaks 1:0 (0:0)

31.marts 15:00 FK ,,Daugava Rīga'' - FS METTA/Latvijas Universitāte 1:0 (0:0)

1.aprīlis 14:00 Skonto FC - FK Ventspils 1:0 (1:0)

3.kārta

7.aprīlis 14:00 Skonto FC - JPFS/FK Spartaks 1:0 (0:0)

7.aprīlis 15:00 FK Jelgava - FK Daugava Rīga 3:4 (1:2)

7.aprīlis 16:00 FC Jūrmala - FB Gulbene 2:2 (2:1)

8.aprīlis 16:00 FK Ventspils - SK Liepājas metalurgs (spēle pārcelta)

8.aprīlis 16:00 FS METTA/Latvijas Universitāte - FC Daugava 1:1 (1:0)

Latvijas Kausa futbolā 2012 pusfināla spēles

11. aprīlis 17:30 FK Jelgava - SK Liepājas Metalurgs 1:4 (0:2)

11. aprīlis 18:30 Skonto FC - FB Gulbene 1:0 (0:0)

4.kārta

14.aprīlis 14:00 FK Daugava Rīga - FC Jūrmala 1:1 (1:1)

14.aprīlis 14:00 SK Liepājas Metalurgs - JPFS/FK Spartaks 1:2 (0:2)

15.aprīlis 14:00 FC Daugava - Skonto FC 1:1 (0:0)

15.aprīlis 15:00 FK Ventspils - FB Gulbene 3:0 (1:0)

15.aprīlis 15:00 FS METTA/Latvijas Universitāte - FK Jelgava 1:1 (0:0)

5.kārta

18.aprīlis 17:00 FK Jelgava - FC Daugava 1:2 (0:0)

18.aprīlis 17:30 FK Ventspils - FK Daugava Rīga 2:0 (1:0)

18.aprīlis 18:00 Skonto FC - SK Liepājas metalurgs 0:1 (0:0)

18.aprīlis 18:00 JPFS/FK Spartaks - FB Gulbene 3:1 (0:1)

18.aprīlis 19:00 FS METTA/Latvijas Universitāte - FC Jūrmala 0:2 (0:0)

6.kārta

21.aprīlis 16:00 FK Daugava Rīga - JPFS/FK Spartaks 1:2 (1:0)

22.aprīlis 14:00 FB Gulbene - FC Skonto 0:1 (0:1)

22.aprīlis 15:00 FK Jelgava - FC Jūrmala 0:2 (0:0)

22.aprīlis 16:00 FS METTA/Latvijas Universitāte - FK Ventspils 1:6 (0:4)

22.aprīlis 16:00 FC Daugava - SK Liepājas metalurgs 0:0 (0:0)

7.kārta

28.aprīlis 16:00 SK Liepājas metalurgs - FB Gulbene 0:1 (0:0)

28.aprīlis 16:00 FC Jūrmala - FC Daugava 6:1 (1:0)

28.aprīlis 17:00 FK Ventspils - FK Jelgava 0:1 (0:0)

28.aprīlis 17:00 Skonto FC - FK Daugava Rīga 1:0 (0:0)

28.aprīlis 18:00 JPFS/FK Spartaks - FS METTA/Latvijas Universitāte 3:1 (1:0)

8.kārta

2.maijs plkst 18:00 FC Daugava - FB Gulbene 3:0 (2:0)

2.maijs plkst 18:00 FK Daugava Rīga - SK Liepājas Metalurgs 1:3 (1:2)

2.maijs plkst 18:00 FC Jūrmala - FK Ventspils 1:2 (1:0)

2.maijs plkst 18:00 FK Jelgava – JPFS/FK Spartaks 1:3 (0:1)

2.maijs plkst 19:00 FS METTA/Latvijas Universitāte – Skonto FC 1:2 (1:0)

9.kārta 

6.maijs 14:00 FB Gulbene - FK Daugava Rīga 0:0 (0:0)

6.maijs 14:00 JPFS/FK Spartaks - FC Jūrmala 0:0 (0:0)

6.maijs 14:00 Skonto FC - FK Jelgava 2:3 (0:1)

6.maijs 18:00 FK Ventspils - FC Daugava 1:2 (0:0)

6.maijs 19:00 FS METTA/Latvijas Universitāte - SK Liepājas metalurgs 4:1 (1:0)

Latvijas Kausa fināls

12.maijs 17:00 SK Liepājas Metalurgs - Skonto FC 1:2 (0:0) (p.s.s.)


Latvijas futbola Virslīgas 2012.gada sezonas 2.aplis


10.kārta

13.maijs 14:00 FB Gulbene - FS METTA/Latvijas Universitāte 5:1 (3:0)

13.maijs 14:00 FC Daugava - FK Daugava (Rīga) 3:1 (1:1)

13.maijs 18:00 JPFS/FK Spartaks - FK Ventspils 2:0 (1:0)

5.jūlijs 18:00 Skonto FC - FC Jūrmala 1:0 (1:0)

1.augusts 18:00 SK Liepājas metalurgs - FK Jelgava 1:1 (0:0)

11.kārta

16.maijs plkst 18:00 FK Jelgava - FB Gulbene 0:1 (0:1)

16.maijs plkst 19:00 JPFS/FK Spartaks - FC Daugava 2:2 (0:0)

17.maijs plkst 18:00 FK Ventspils - Skonto FC 0:0 (0:0)

17.maijs plkst 18:00 FC Jūrmala - SK Liepājas metalurgs 0:2 (0:2)

17.maijs plkst 19:00 FS METTA/Latvijas Universitāte - FK Daugava Rīga 0:3 (0:3)

12.kārta

26.maijs plkst 18:00 JPFS FK Spartaks - Skonto FC 2:2 (0:1)

26.maijs plkst 16:00 FK Daugava Rīga - FK Jelgava 1:0 (0:0)

26.maijs plkst. 18:00 FB Gulbene - FC Jūrmala 2:0 (0:0)

27.maijs plkst 16:00 FC Daugava - FS METTA/Latvijas Universitāte 2:0 (2:0)

27.maijs plkst 18:00 SK Liepājas metalurgs - FK Ventspils 0:0 (0:0)

13.kārta

6.nijs 19:00 JPFS/FK Spartaks - SK Liepājas metalurgs 2:2 (1:1)

7.jūnijs 18:00 Skonto FC - FC Daugava 3:0 (2:0)

7.jūnijs 18:00 FB Gulbene - FK Ventspils 0:5 (0:1)

7.jūnijs 18:00 FC Jūrmala - FK Daugava Rīga 1:1 (1:1)

7.jūnijs 19:00 FK Jelgava - FS METTA/Latvijas Universitāte 1:4 (0:1)

14.kārta

16.jūnijs plkst 18:00 FC Daugava - FK Jelgava 2:0 (1:0)

16.jūnijs. 18:00 FC Jūrmala - FS METTA/Latvijas Universitāte 0:0 (0:0)

16.jūnijs plkst 18:00 FB Gulbene - JPFS/FK Spartaks 0:3 (0:1)

17.jūnijs plkst 14:00 SK Liepājas metalurgs - Skonto FC 0:1 (0:1)

17.jūnijs plkst 18:00 FK Daugava Rīga - FK Ventspils 1:4 (0:3)

15.kārta

20.jūnijs plkst 19:00 JPFS/FK Spartaks - FK Daugava (Rīga) 2:2 (1:2)

21.jūnijs plkst 18:00 Skonto FC - FB Gulbene 4:1 (0:0)

21.jūnijs plkst 18:00 SK Liepājas metalurgs - FC Daugava 2:0 (1:0)

21.jūnijs plkst 18:00 FC Jūrmala - FK Jelgava 0:0 (0:0)

21.jūnijs plkst 19:00 FK Ventspils - FS METTA/Latvijas Universitāte 1:0 (0:0)

16.kārta

26.jūnijs 18:00 FC Daugava - FC Jūrmala 2:0 (2:0)

26.jūnijs 18:00 FK Daugava Rīga - Skonto FC 1:1 (0:1)

27.jūnijs 18:00 FK Jelgava - FK Ventspils 0:2 (0:2)

27.jūnijs 19:00 FS METTA/Latvijas Universitāte - JPFS/FK Spartaks 2:1 (1:0)

27.jūnijs 19:00 FB Gulbene - SK Liepājas metalurgs 1:1 (0:1)

17.kārta

30.jūnijs 14:00 Skonto FC - FS METTA/Latvijas Universitāte 5:0 (2:0)

30.jūnijs 19:00 FB Gulbene - FC Daugava 0:2 (0:1)

1.jūlijs 18:00 SK Liepājas metalurgs - FK Daugava Rīga 1:0 (0:0)

1.jūlijs 19:00 FK Jelgava - JPFS/FK Spartaks 3:2 (3:1)

1.jūlijs 19:00 FK Ventspils - FC Jūrmala 1:1 (1:1)

10.kārtas spēle

5.jūlijs 18:00 Skonto FC - FC Jūrmala 1:0 (1:0)

UEFA Eiropas līgas kvalifikācijas 1.kārta

5.jūlijs 21:30 SP La Fiorita (Sanmarīno) - SK Liepājas metalurgs 0:2 (0:1)

5.jūlijs 19:30 Sūduva (Lietuva) - FC Daugava 0:1 (0:1)

18.kārta

7.jūlijs 18:00 FK Daugava Rīga - FB Gulbene 2:2 (1:2)

8.jūlijs 19:00 FC Daugava - FK Ventspils 3:0 (3:0)

19.jūlijs 19:00 FC Jūrmala - JPFS/FK Spartaks 0:1 (0:1)

8.augusts 18:00 SK Liepājas metalurgs - FS METTA/Latvijas Universitāte 3:2 (2:0)

8.augusts 19:00 FK Jelgava - Skonto FC 1:2 (1:1)

UEFA Eiropas līgas kvalifikācijas 1.kārta

12.jūlijs 19:00 SK Liepājas metalurgs - SP La Fiorita (Sanmarino) 4:0 (1:0)

12.jūlijs 19:00 FC Daugava - Sūduva (Lietuva)  2:3 (0:2)


Latvijas futbola Virslīgas 2012.gada sezonas 3.aplis


19.kārta

14.jūlijs 18:00 FC Jūrmala - Skonto FC 0:0 (0:0)

14.jūlijs 19:00 FK Ventspils - JPFS/FK Spartaks 2:0 (2:0)

15.jūlijs 18:00 FK Daugava Rīga - FC Daugava 0:3 (0:2)

15.jūlijs 19:00 FS METTA/Latvijas Universitāte - FB Gulbene 1:1 (1:0)

15.jūlijs 19:00 FK Jelgava - SK Liepājas metalurgs 1:2 (1:1)

UEFA Čempionu līga

18.jūlijs 21:45 Molde - FK Ventspils 3:0 (0:0)

18.kārtas spēle (Rezerves diena)

19.jūlijs 19:00 FC Jūrmala - JPFS/FK Spartaks 0:1 (0:1)

UEFA Eiropas līgas kvalifikācijas 2.kārta

19.jūlijs 18:00 SK Liepājas metalurgs - Legia 2:2 (1:1)

19.jūlijs 21:30 Hajduk - Skonto FC 2:0 (1:0)

21. - 23. jūlijā 2012./2013.g. Latvijas Kausa izcīņas 1/8 fināls

21.jūlijs 13:00 Rīgas Futbola skola - Daugavpils FC Daugava 0:11 (0:4)

21.jūlijs 17:00 BFC Daugava Daugavpils - FK Ventspils 0:3 (0:1)

22.jūlijs 17:00 Ilūkstes NSS - FB Gulbene 1:4 (0:1)

22.jūlijs 18:00 FK Tukums-2000/TSS - Skonto FC 0:6 (0:2)

22.jūlijs 19:00 FK Jelgava - SK Liepājas metalurgs 1:2 (1:1)

22.jūlijs 19:00 FK Auda - JPFS/FK Spartaks 0:2 (0:0)

22.jūlijs 19:00 FS METTA/Latvijas Universitāte - FC Jūrmala 1:7 (0:2)

23.jūlijs 19:00 Rīnūži/Strong - FK Daugava Rīga 0:6 (0:2)

UEFA Čempionu līga

24.jūlijs 18:30 FK Ventspils - Molde 1:1 (1:1)

UEFA Eiropas līgas kvalifikācijas 2.kārta

26.jūlijs 21:30 Skonto FC - Hajduk 1:0 (0:0)

26.jūlijs 21:30 Legia - SK Liepājas metalurgs 5:1 (2:1)

20.kārta

27.jūlijs 19:00 FB Gulbene - FK Jelgava 0:1 (0:0)

28.jūlijs 18:00 FK Daugava Rīga - FS METTA/Latvijas Universitāte 1:1 (1:1)

29.jūlijs 18:00 FC Daugava - JPFS/FK Spartaks  3:2 (1:2)

29.jūlijs 18:00 SK Liepājas metalurgs - FC Jūrmala  3:2 (2:0)

30.jūlijs 18:00 Skonto FC - FK Ventspils 1:0 (0:0)

10.kārtas spēle

1.augusts 18:00 SK Liepājas metalurgs - FK Jelgava 1:1 (1:1)

21.kārta

4.augusts 19:00 FS METTA/Latvijas Universitāte - FC Daugava 0:5 (0:2)

4.augusts 19:00 FK Jelgava - FK Daugava Rīga 2:2 (0:2)

4.augusts 19:00 JPFS/FK Spartaks - Skonto FC 0:1 (0:0)

5. augusts 18:00 FC Jūrmala - FB Gulbene 4:0 (1:0)

5. augusts plkst 19:00 FK Ventspils - SK Liepājas metalurgs 1:0 (1:0)

Rezerves diena (8.augustā) 18.kārtas spēles

8.augusts 18:00 SK Liepājas metalurgs - FS METTA/Latvijas Universitāte 3:2 (2:0)

8.augusts 19:00 FK Jelgava - Skonto FC 1:2 (1:1)

22.kārta

11.augusts 16:00 FC Daugava - Skonto FC 0:0 (0:0)

11.augusts 18:00 FB Gulbene - FK Ventspils 1:2 (1:2)

11.augusts 18:00 FK Daugava (Rīga) - FC Jūrmala 1:2 (0:1)

11.augusts 18:00 SK Liepājas metalurgs - JPFS/FK Spartaks 2:1 (2:0)

11.augusts 19:00 FS METTA/Latvijas Universitāte - FK Jelgava 1:3 (1:2)

23.kārta

18.augusts 18:00 FK Ventspils - FK Daugava Rīga 5:0 (2:0)

18.augusts 18:00 SK Liepājas metalurgs - Skonto FC 1:0 (1:0)

18.augusts 19:00 FK Jelgava - FC Daugava 0:2 (0:1)

18.augusts 19:00 JPFS/FK Spartaks - FB Gulbene 2:2 (1:0)

19.augusts 18:00 FC Jūrmala - FS METTA/Latvijas Universitāte 3:0 (2:0)

24.kārta

22.augusts 18:00 FC Daugava - SK Liepājas metalurgs 0:0 (0:0)

22.augusts 18:00 FB Gulbene - Skonto FC 0:4 (0:2)

22.augusts 18:00 FK Daugava Rīga - JPFS/FK Spartaks 2:5 (1:1)

22.augusts 19:00 FS METTA/Latvijas Universitāte - FK Ventspils 0:2 (0:1)

22.augusts 19:00 FK Jelgava - FC Jūrmala 1:3 (0:3)

25.kārta

25. augusts 18:00 JPFS/FK Spartaks - FS METTA/Latvijas Universitāte 3:4 (1:2)

26. augusts 14:00 Skonto FC - FK Daugava Rīga 1:1 (1:0)

26. augusts 18:00 FC Jūrmala - FC Daugava 2:4 (0:2)

26. augusts 18:00 FK Ventspils - FK Jelgava 0:0 (0:0)

26. augusts 18:00 SK Liepājas metalurgs - FB Gulbene 3:1 (2:0)

Rezerves diena (29.augustā)

26.kārta

31.augusts 18:00 JPFS/FK Spartaks - FK Jelgava 2:0 (2:0)

1.septembris 13:00 FC Daugava - FB Gulbene 1:0 (0:0)

1.septembris 16:00 FC Jūrmala - FK Ventspils 0:1 (0:0)

1.septembris 18:00 FK Daugava Rīga - SK Liepājas metalurgs 3:3 (0:2)

1.septembris 18:00 FS METTA/Latvijas Universitāte - Skonto FC 1:2 (1:2)

Rezerves diena (30.kārtas spēle)

9.septembris 16:00 FB Gulbene - FC Jūrmala 0:1 (0:1)

27.kārta

15. septembris 14:00 Skonto FC - FK Jelgava 2:0 (1:0)

15. septembris 17:00 JPFS/FK Spartaks - FC Jūrmala 4:2 (2:0)

15. septembris 17:00 FB Gulbene - FK Daugava Rīga 2:1 (0:0)

15. septembris 17:00 SK Liepājas metalurgs - FS METTA/Latvijas Universitāte 4:1 (1:1)

16. septembris 17:00 FK Ventspils - FC Daugava 1:0 (0:0)

 

Latvijas futbola Virslīgas 2012.gada sezonas 4.aplis

28.kārta

19.septembris 17:00 FC Daugava - FK Daugava Rīga 3:0 (2:0)

19.septembris 17:00 FB Gulbene - FS METTA/Latvijas Universitāte 0:3 (0:2)

19.septembris 17:00 JPFS/FK Spartaks - FK Ventspils 0:3 (0:2)

19.septembris 17:00 Skonto FC - FC Jūrmala 1:0 (1:0)

19.septembris 18:00 SK Liepājas metalurgs - FK Jelgava 2:0 (0:0)

29.kārta 

22.septembris 17:00 JPFS/FK Spartaks - FC Daugava 0:3 (0:1)

22.septembris 17:00 FK Ventspils - Skonto FC 1:0 (0:0)

23.septembris 15:00 FK Jelgava - FB Gulbene 0:0 (0:0)

23.septembris 16:00 FS METTA/Latvijas Universitāte - FK Daugava Rīga 4:3 (3:0)

23.septembris 17:00 FC Jūrmala - SK Liepājas metalurgs 0:2 (0:2)

30.kārta

26.septembris 17:00 FK Daugava Rīga - FK Jelgava 1:2 (1:1)

26.septembris 17:00 FC Daugava - FS METTA/Latvijas Universitāte 1:0 (1:0)

26.septembris 17:00 Skonto FC - JPFS/FK Spartaks 0:0 (0:0)

26.septembris 18:00 SK Liepājas metalurgs - FK Ventspils 1:0 (1:0)

9.septembris 16:00 FB Gulbene - FC Jūrmala 0:1 (0:1)

31.kārta

29.septembris 16:00 JPFS/FK Spartaks - SK Liepājas metalurgs 0:3 (0:1)

30.septembris 14:00 Skonto FC - FC Daugava 0:0 (0:0)

30.septembris 15.00 FK Jelgava - FS METTA/Latvijas Universitāte 1:1 (0:0)

30.septembris 16:00 FC Jūrmala - FK Daugava Rīga 2:3 (0:2)

30.septembris 16:00 FK Ventspils - FB Gulbene 4:0 (2:0)

Rezerves diena (3.oktobrī)

14:00 FK Ventspils - SK Liepājas metalurgs (3.kārta) 0:3 (0:2)

32.kārta

6.oktobris 14:00 FC Daugava - FK Jelgava 0:0 (0:0)

6.oktobris 14:00 Skonto FC - SK Liepājas metalurgs 3:1 (2:0)

6.oktobris 14:00 FK Daugava Rīga - FK Ventspils 0:4 (0:2)

6.oktobris 14:00 FB Gulbene - JPFS/FK Spartaks 0:1 (0:1)

6.oktobris 15:00 FS METTA/Latvijas Universitāte - FC Jūrmala 0:3 (0:0)

Rezerves diena (14.oktobrī)

33.kārta

20.oktobris 14:00 SK Liepājas metalurgs - Daugavpils FC Daugava 1:3 (0:1)

20.oktobris 14:00 JPFS/FK Spartaks - FK Daugava Rīga 2:2 (2:2)

21.oktobris 14:00 Skonto FC - FB Gulbene 3:1 (1:1)

21.oktobris 14:00 FK Ventspils - FS METTA/Latvijas Universitāte 4:0 (1:0)

21.oktobris 14:00 FC Jūrmala - FK Jelgava 3:1 (2:0)

34.kārta

27.oktobris 13:00 FB Gulbene - SK Liepājas metalurgs 1:3 (1:2)

27.oktobris 14:00 FK Daugava Rīga - Skonto FC 1:3 (0:1)

27.oktobris 14:00 FC Daugava - FC Jūrmala 2:0 (0:0)

27.oktobris 15:00 FK Jelgava - FK Ventspils 0:1 (0:1)

28.oktobris 14:00 FS METTA/Latvijas Universitāte - JPFS/FK Spartaks 3:3 (1:1)

35.kārta

4.novembris 14:00 FB Gulbene - FC Daugava 1:3 (0:2)

4.novembris 14:00 SK Liepājas metalurgs - FK Daugava Rīga 4:0 (1:0)

4.novembris 14:00 Skonto FC - FS METTA/Latvijas Universitāte 5:0 (2:0)

4.novembris 14:00 JPFS/FK Spartaks - FK Jelgava 1:1 (0:0)

4.novembris 14:00 FK Ventspils - FC Jūrmala 2:1 (0:0)

36.kārta

10.novembris 14:00 FC Daugava - FK Ventspils 0:0 

10.novembris 14:00 FC Jūrmala - JPFS/FK Spartaks 0:3 (0:1)

10.novembris 14:00 FK Jelgava - Skonto FC 1:1 (0:1)

10.novembris 14:00 FS METTA/Latvijas Universitāte - SK Liepājas metalurgs 1:0 (1:0)

10.novembris 14:00 FK Daugava Rīga - FB Gulbene 1:1 (0:0)


*Kalendārs publicēts: 07.02.2012. 10:00
**Kalendārā var notikt izmaiņas sakarā ar nacionālās izlases, jauniešu izlašu spēlēm, kā arī klubu starta Eiropas kausos, par ko tiks paziņots savlaicīgi.

  • SK Liepājas metalurgs
    FS METTA/Latvijas Universitāte
    (Stad.''Daugava'' rezerves laukums, Liepāja)
    29.03 19:00
  • Daugavpils Daugava
    FK Daugava Rīga
    (Stadions ''Celtnieks'', Daugavpils)
    30.03 14:00
  • FK Ventspils
    FK Jelgava
    (Ventspils 2.pamatskolas laukums)
    30.03 16:00
  • Skonto
    FC Jūrmala
    (Skonto halle, Rīga)
    31.03 16:00
  • Spēlētājs Vārti
  • 1. Mamuka Gongadze 18
  • 2. Josuke Saito 15
  • 3. Davids Kortess 12
  • 4. Daniils Turkovs 12
  • 5. Valērijs Šabala 11
  • Komanda S P
  • 1. Daugavpils Daugava 36 78
  • 2. Skonto 36 74
  • 3. FK Ventspils 36 74
  • 4. SK Liepājas metalurgs 36 70
  • 5. FK Spartaks 36 49
  • 6. FC Jūrmala 36 39
  • 7. FK Jelgava 36 31
  • 8. FS METTA/Latvijas Universitāte 36 29
  • 9. FK Daugava Rīga 36 27
  • 10. FB Gulbene 36 24
Pirms 47 gadiem