FS ''METTA/Latvijas Univeristāte'' pēdējā minūtē izrauj uzvaru pār ''Spartaku''

Savu 3. uzvaru Virslīgas čempionātā izcīnīja FS ''METTA/Latvijas Universitāte'', kas, spēlējot mājās, ar rezultātu 2:1 (1:0) uzveica JPFS/FK Spartaks. Mettiešu labā vārtus guva Artjoms Zotovs un Artjoms Loginovs, savukārt ''Spartaka'' rindās atzīmējās Antons Jemeļins.

Mettieši uzreiz sāka aktīvi un jau pašā sākumā varēja izvirzīties vadībā. Artūrs Pallo pēc centrējuma, atrazdamies viens pret vārtiem, sita no gaisa, taču vietā bija pretinieku vārtsargs. Uzreiz ar bīstamu momentu atbildēja arī ''Spartaks'', šoreiz nevainojami spēlēja Biezais. Jūrmalnieki turpināja būt aktīvi, radot vairākus bīstamus momentus, brīžiem iedzenot studentus savā laukuma pusē. FS METTA/Latvijas Universitāte spiedienu izturēja un atbildēja ar vārtiem. Artūrs Pallo asprātīgi piespēlēja starp aizsargiem, un Zotovs, nokļūdams viens pret vārtsargu, nekļūdījās 1:0. Zaudējuši vārtus, spartakieši centās ātri atspēlēties, taču aizskrienot pretuzbrukumos iespējas radīja arī mettieši un pēdējā puslaika minūtē arī varēja pārsvaru dubultot, taču Kalniņa sitiens ar galvu lidoja secen.

Otrais puslaiks iesākās ar viesu ofensīvu. Spartaka futbolisti bieži saasināja situāciju pie mājinieku vārtiem, taču vietā allaž bija aizsargi un vārtsargs. Neguvuši kāroto panākumu, jūrmalnieki nedaudz norima, iespējas dodot FS METTA/Latvijas Universitāte spēlētājiem. 56. minūtē pa malu viens pret vienu izskrēja Mārtiņš Milašēvičš, taču viņa sitiens lidoja rokās Pavlovam. Spartaks atbildēja ar spērienu no tālienes, kas lidoja gar vārtu stabu, kā arī sitienu ar galvu no tuvas distances. Jūrmalnieki turpināja būt aktīvi. Pa kreiso malu aizbēga Geiko, taču viņa sitienu viegli tvēra Biezais. Nākamais sitiens no kreisās malas lidoja mettiešu vārtu tīklā - Jemeļins ar efektīvu sitienu trāpija tālajā stūrī, kur vārtsargs bija bezspēcīgs 1:1. Pēc stūra sitiena un neliela haosa mūsu soda laukumā viesi varēja arī izvirzīties vadībā, taču veiksme bija studentu pusē, un bumba nevienu neskārusi atstāja laukumu. FS METTA/Latvijas Universitāte visiem spēkiem centās izraut uzvaru un līdz ar spēles beigām tas izdevās. Pēc soda sitiena jūrmalnieki, glābjot vārtu,s raidīja bumbu aiz vārtu līnijas un studenti ieguva iespēju izpildīt stūra sitienu. Pēc centrējuma bumba atleca līdz pat soda laukuma malai, kur to uztvēra Loginovs un ar spēcīgu sitienu "šāva" to vārtos 2:1 un mettiešu līdzjutēji, kas bija ieradušies ļoti kuplā skaitā varēja gavilēt.

Vārtu guvēji: Zotovs 33', Loginovs 90+5' - Jemeļins 83'