FS ''METTA/Latvijas Universitāte'' nenotur pārsvaru un spēlē neizšķirti pret FB ''Gulbene''

Šodien Virslīgas futbols risinājās arī NSB ''Arkādija'' stadionā, kur FS METTA/Latvijas Universitāte uzņēma vienus no sīvākajiem nonkurentiem kopvērtējuma tabulā FB ''Gulbene'' vienību. Mačs noslēdzās neizšķirti 1:1 (1:0), FS Metta/LU labā vārtus ar 11 metru soda sitienu guva Rūdolfs Puķītis, savukārt viesiem precīzs bija Riota Išikava.

Abām komandām punkti ir ļoti vajadzīgi un abas jau no pirmajām minūtēm to centās pierādīt laukumā. Kaut arī pirmie varēja iesist viesi, bumbu vairāk kontrolējamettieši, taču bieži tas tika darīts savā laukuma pusē, tādējādi neradot briesmas pretinieku vārtiem. Uz dzīvi gan tur neviens netaisījās apmesties un kādu, laiku saspēlējušies savā starpā, studenti allaž devās uz priekšu. 17. minūtē tieši FS METTA/Latvijas Universitāte atklāja rezultātu. Soda laukumā tika nogāzts Artjoms Zotovs un Rūdolfs Puķītis panāca 1:0. Abas komandas turpināja samērā līdzīgu spēkošanos, Gulbenei vairākkārt bīstami uzbrūkot pēc stūra sitieniem un centrējumiem. Pa reizei nopietni glābt nācās Biezajam un arī pirmo vārtu guvējam, taču varēja būt arī 2:0. Pēc centrējuma no soda sitiena, lēciena ar galvu tuvajā stūrī sita Gabovs, bet vēl pēc brīža pie tālā staba līdz bumbai neaizsniedzās Pallo, saglabājot iepriekš uzstādīto 1:0

Otrajā puslaikā turpinājās līdzīga spēle, līdz pēkšņam japāņa Riotas Išikavas izrāvienam. Viņš pa malu apsteidza vairākus mettiešu spēlētājus un izskrējis vairāk uz centru, no soda laukuma līnijas sita augšējā stūrī, izlīdzinot rezultātu 1:1. Vēl neatguvušies no vienu vārtu zaudējuma, mājinieki varēja ielaist vēlreiz. Pēc soda sitiena gulbenieši trāpija pa vārtu pārliktni. Sajutuši briesmas, studenti mobilizējās un svaru kausus aizvien vairāk sāka nosvērt savā pusē. Pie momentiem tika gan Gatis Kalniņš, gan Pallo, Milašēvičs un uz maiņu iznākušais Grāveris, taču bumbu vārtos neizdevās iedabūt. Pretuzbrukumos studentus centās noķert arī gulbenieši, kuriem ļoti laba iespēja bija pēc viena no viesspēlētāju izrāviena. Tuvojoties spēles beigām, mājinieku spiediens auga. Bieži tika uzbrukts izpildot centrējumus gan no soda, gan stūra sitieniem, taču pēdējais pieskāriens allaž nepadevās kā plānots. Līdzjutējiem ne reizi vien nācās celties kājās un saķert galvu, taču tas nelīdzēja un šoreiz Arkādijas stadionā studentiem izraut uzvaru pēdējās sekundēs neizdevās, mačam noslēdzoties 1:1.

Vārti: Puķītis (11m.s.s.) 18' - Išikava 54'