Studenti pārbaudes mačā apspēlē ''Carnikava/Skonto-2''

Mettiešu sagatavošanās process tuvojas noslēgumam, un aizvadītajā sestdienā Olimpiskā sporta centra futbola hallē studenti izspēlēja savu priekšpēdējo pārbaudes spēli šajā pirmssezonā.

Mačs iesākās ar aukstu dušu mājiniekiem, kuri pārāk pasīvi nospēlēja aizsardzībā un kāds no viesu brazīļiem ar sitienu vārtu augšējā stūrī atklāja rezultātu. Izmantojot studentu nelielo apmulsumu Carnikava turpināja būt aktīvāki, ar laiku iniciatīvu tomēr zaudējot. Vispirms izpildot soda sitienu no asa leņķa, bīstami vārtu rāmī trāpīja Milašēvičs, bet pēc laika nāca arī izlīdzinājums. Pallo ar atkārtotu piespēli no labās malas vārtu priekšā atrada Višņakovu, kurš ar efektīvu sitienu panāca 1:1. FS METTA/Latvijas Universitāte ar piespēlēm centās nomierināt karstasinīgos viesus, taču pretinieki tiekot pie bumbas turpināja savā stilā, tiekot arī pie pāris bīstamiem sitieniem. Vārtus līdz puslaika beigām gan guva tikai mettieši. Vispirms pēc Parfjonova sitiena pa pārliktni Višņakovs novirzīja bumbu tīklā, bet pēcāk Milašēvičs atkārtoja Višņakova pirmo vārtu izpildījumu, šķērītē ar papēdi panākot 3:1.

Otrais puslaiks aizritēja mierīgāk, abām komandām daudz laika pavadot starp soda laukumiem un vārtus apdraudot reti. Vienā no savām iespējām pretinieki spēja samazināt rezultāta starpību līdz minimumam. Putniņš kļūdījās atsitienā no vārtiem, un carnikavieši dāvanu izmantoja, raidot bumbu vārtu apakšējā stūrī. Mettiešiem labākās iespējas bija pēc Mārtiņa Milašēviča sitiena, kad bumbu tvēra vārtsargs un Kristapa Priedēna raidījuma, ar kuru galā tika vārtu pārliktnis. Pēc 90 spēlētām minūtēm 3:2 par labu FS METTA/Latvijas Universitāte komandai.