''Ventspils'' ar 2:0 pārspēj FS ''METTA/Latvijas Universitāti''

Šodien Rīgas 49.vidusskolas stadionā FS ''METTA/Latvijas Universitāte'' uzņēma čempioni ''Ventspils'', lai aizvadītu Virslīgas 24. kārtas spēli. Uzvaru izcīnīja ventspilnieki, būdami pārāki ar 2:0 (1:0).

Par favorītiem pirms cīņas tika uzskatīti viesi un viņi savu statusu apliecināja jau no pirmajām minūtēm. Kurzemnieki kontrolēja bumbu, un tika pie pāris pusmomentiem, taču kā pirmā rezultātu varēja atklāt FS METTA/Latvijas Universitāte. Pēc Skābarža centrējuma Loginovs nonāca aci pret aci ar Uvarenko, taču netrāpīja mērķī. FK Ventspils sajutuši asins garšu, uzņēma apgriezienus, bet studenti atbildēt ar asiem prettriecieniem. FK Ventspils bija lieliskas iespējas pēc stūra sitieniem, taču Saito un vēlāk arī Tarasovs ar galvu sita garām. Iespēju izniekoja arī Paulius, kurš, apspēlējis visus, aizsita garām teju tukšiem vārtiem. Nākamajā epizodē veiksme tomēr bija ventspilnieku sabiedrotā. Paulius vāji uzsita vārtu virzienā, un Putniņš, tverot bumbu, to izlaida cauri rokām 0:1. Arī atlikušajā laikā turpinājās iepriekšējais scenārijs un vairāk uzbruka viesi, taču savi pusmomenti bija arī studentiem, kuriem punkti ir ļoti vajadzīgi.

FS METTA/Latvijas Universitāte centieni atspēlēties tika apslāpēti jau otrā puslaika sākumā. Saito no 11 m atzīmes palielināja rezultāta starpību līdz 0:2. Lai arī nodrošinājuši pārsvaru, FK Ventspils turpināja uzbrukt. Ar momentiem atbildēja arī studenti un pēc Skābarža piespēles ar galvu Priedēns varēja vienus vārtus atgūt, taču garām. Ventspilniekiem labākā iespēja bija pēc Žigajeva izrāviena un sitiena no asa leņķa. To veiksmīgi neitralizēja Putniņš. Tuvojoties spēles izskaņai, vairāki momenti atkal mettiešu izpildījumā. Vispirms pēc stūra sitiena Gatis Kalniņš sita tikai nedaudz garām vārtiem. Bet pēdējā minūtē arī pēc stūra sitiena Mārča Savinova raidījumu atvairīja Uvarenko. Ar to spēle bija arī noslēgusies un kārtējo uzvaru izcīnīja FK ''Ventspils'', turpinot aktīvu cīņu par čempiona titulu.

Vārti: Saulius 31', Saito (11 m.s.s.) 49'