''Ventspils'' revanšējas, ar 2:0 uzveicot ''Spartaku''

Šīs dienas otrā Latvijas futbola Virslīgas 19.kārtas un 3.apļa spēle risinājās Ventspilī, kur valsts čempione cīnījās ar neprognozējamo ''Spartaku''. Šoreiz gan ievērojami pārsteigumi izpalika un ''Ventspils'' visai droši savās mājās uzveica jūrmalniekus ar 2:0 (2:0). Vārtus guva Antons Kurakins un Federiko Martiness.

Visai negaidīti mača rezultāts tika atklāts jau 2.minūtē - pēc veiksmīgi izspēlēta soda sitiena, bumbu spēcīgi vārtu tīklā raidīja Antons Kurakins, kurš pārsteidza ne tikai klātesošos skatītājus, bet arī visu ''Spartaka'' komandu, ātri izvirzot mājiniekus vadībā 1:0. Mača ievada daļu kopumā agresīvāk nospēlēja ''Ventspils'', taču arī viesi ik pa laikam pamanījās ierauties pretinieku aizsardzības zonā. Kopumā mačs aizritēja visai lēnā gaitā, dēļ kā arī likumsakarīgi netika veidoti vairāki bīstami momenti. Puslaika vidū bīstami uzbrukuma un teju rezultātu dubultoja Turkovs, taču šoreiz Pavlovs ''Spartaka'' vārtos bija izvēlējies lieliskāko pozīciju un bumbu atvairīja. Visu spēles uzbrukumu lielāko daļu veidoja ''Ventspils'' uzlidojumi, kas pamatojams ar jūrmalnieku vēl neiespēlēto uzbrukuma līniju - komandā galveno lomu turpmāk spēlēs pavisam citi leģionāri, kuri gan šajā spēlē izskatījās diezgan stīvi un varētu pat teikt nemanāmi. Puslaika izskaņā skaists vārtu guvums izdevās Federiko Martinesam, kurš eleganti ar papēdi mainīja bumbas lidojuma trajektoriju tieši tukšajos vārtos un panāca 2:0, ar kādu rezultātu arī noslēdzās pirmās 45 minūtes.

Pārtraukumā spēlētājus sapurināja abu komandu treneri, kas attēlojās 2.puslaika sākumā darbībā, tomēr līdz reāliem vārtu gūšanas momentiem komandas nenonāca. Vienreizēja iespēja samazināt rezultāta starpību un lauzt mača gaitu bija vienam no ''Spartaka'' debitantiem Denielam Calkovskim, taču viņš neprata izmantot situāciju, kad bija nonācis viens pret vienu ar ''Ventspils'' vārtsargu Maksimu Uvarenko. Spēles noslēguma daļā ''Spartaks'' centās spēlēt ātru futbolu, kas attaisnojās ar vairākiem bīstamiem momentiem pie mājinieku vārtiem, taču allaž pietrūka nedaudz meistarības vai veiksmes, lai beidzot tiktu atvērti Uvarenko vārti, kuram šī bija debijas spēlē šajā Virslīgas čempionātā. Mača noslēdzošajā daļā viesu spēku rezerves bija izsmeltas un nekas neliecināja, ka tiks gūti kaut vieni vārti, spēlei noslēdzoties ar pārliecinošu ''Ventspils'' uzvaru un revanšu ar 2:0 (2:0)

Vārti: Kurakins 2', Martiness 35'