''Ventspils'' spēlē neizšķirti ar FC ''Jūrmala''

Šodien Latvijas futbola Virslīgas 17.kārtas spēlē FK ''Ventspils'' mājās uzņēma FC ''Jūrmala'' komandu. Čempioni nespēja izcīnīt svarīgus 3 punktus, mačam noslēdzoties neizšķirti 1:1 (1:1). Vārtus mājinieku labā ar 11 metru soda sitienu guva Daniils Turkovs, savukārt viesu labā atzīmējās Maksims Daņilovs.

Rezultāts tika atklāts jau pirmajās spēles minūtēs, kad pēc Kaspara Svārupa nopelnītā 11 metru soda sitiena vietējiem skatītājiem uzgavilēt lika Daniils Turkovs, gūstot savus 8 vārtus šajā sezonā. Puslaika turpinājumā minimāls pārsvars turpināja piederēt ventspilniekiem, kuri pēc pārliecinošākas bumbas kontroles veidoja vairāk uzbrukumus kā to spēja viesi no Jūrmalas. Puslaika izskaņā veiksme gan uzspīdēja jūrmalniekiem, rezultātam kļūstot 1:1. Vārtus guva Maksims Daņilovs, realizējot efektīvu soda sitienu, kurš tika veikts vien nedaudz tālāk par soda laukuma līniju.

Ja pēc vārtu guvuma jūrmalnieki pēdējās puslaika minūtēs uzspieda savu spēles stilu, tad pēc pārtraukuma mača gaitu aktīvi savā pārziņā centās pārņemt mājinieki, kuri 2.puslaika gaitā ne vienu reizi vien bija tuvu otrajam vārtu guvumam. Ventspils uzbruka daudz, taču godam aizsardzībā cīnījās viesi, pa reizei arī aizsteidzoties ātros uzbrukumos. Rezultāts līdz pat spēles beigām vairs nemainījās, FC ''Jūrmala'' komandai izcīnot 8 neizšķirtu šajā Virslīgas čempionātā, savukārt čempionei pārtraucot 6 uzvarēto spēļu sēriju.

Vārti: Turkovs 11' (11m.s.s.) - Daņilovs 37'