Saito 2 vārti 2 minūtēs izglābj ''Ventspili'' no zaudējuma pret jūrmalniekiem

Šodien tuvu sensacionālai uzvarai viesos pār ''Ventspili'' bijā FC ''Jūrmala'' futbolisti, taču, gūstot 2 vārtus 2 minūtēs, uzvaru dzeltenzilajiem ar 2:1 (0:0) nokārtoja Josuke Saito.

Spēle iesākās diezgan līdzīgi bez bīstamiem uzbrukumiem abu komandu vārtiem. 10.minūtē vienības apmainījās ar labām epizodēm, bet pirmais patiesi reālais vārtu gūšanas moments tika izveidots 25.minūtē, kad ventspilnieks Tarasovs pēc stūra sitiena ar galvu bumbu raidīja nedaudz pāri vārtiem. Puslaika otrajā pusē arvien vairāk sāka iezīmēties ventspilnieku pārsvars, tāpēc darba daudz bija "Jūrmalas" vārtsargam Laizānam, kurš vairakkārt glāba jūrmalniekus no vārtu zaudējuma. Pirmais puslaiks noslēdzās ar bezvārtu neizšķirtu – 0:0.

Otrā puslaika sākumā ventspilnieki vēl vairakkārt apdraudēja "Jūrmalas" vārtus, taču allaž pietrūka precizitātes uzbrukuma noslēguma fāzē – vispirms Pauļus sita nedaudz garām vārtiem, bet minūti vēlāk pēc Martinesa sitiena atkal glāba Laizāns. 67.minūtē ventspilniekiem izdevās iedabūt bumbu jūrmalnieku vārtos, taču Žigajevam tika fiksēta aizmugure... Tam sekoja vēl virkne iespēju, ko mājinieki nespēja izmantot, turklāt 74.minūtē viesi sodīja "Ventspili" par paviršu spēli savā aizsardzības zonā – Igors Aleksejevs izrāvās pret vārtiem un sita precīzi, nostādot ventspilniekus iedzinēju lomā – 0:1.

Tas gan pamatīgi sadusmoja laukuma saimniekus, kuri pāris minūtes vēlāk īsā laikā ne tikai atspēlējoties, bet arī izvirzoties vadībā – abos gadījumos precīzs bija Saito, kurš pirmajā gadījumā bija pirmais pie atsistās bumbas un trieca to vārtu tīklā, bet jau nākamajā uzbrukumā panāca jau 2:1. Atlikušajā laikā ventspilniekiem bija vēl dažas izdevības, tomēr rezultāts vairs nemainījās.