''Ventspils'' ar 4:0 apspēlē studentus

Šodien Latvijas futbola Virslīgas 33. kārtas ietvaros FK ''Ventspils'' savā laukumā ar 4:0 (1:0) uzveica futbola skolu ''METTA/Latvijas Universitāte''.

Abas komandas spēli iesāka līdzīgi, pirmajiem briesmu signālu radot mettiešiem, kad aizmugures situācija tika fiksēta Milašēvičam. Pirmā iespēja atklāt rezultātu radās gan FK Ventspils futbolistiem. Abdultofiks, saņēmis bumbu soda laukuma labajā malā, sita gar pašu tālo stabu. Tūlīt ar bīstamu raidījumu atbildēja Zuntners, kura sitienu atsita Uvarenko. Sapratuši, ka viegla pastaiga nav gaidāma, mājinieki aktivizējās, uz laiku piespiežot studentus pie saviem vārtiem. Šajā periodā arī krita pirmie vārti. Pēc stūra sitiena pirmais pie bumbas bija Tarasovs, pēc kura sitiena bumba atsitusies pret kādu no viesiem, nonāca aiz vārtu līnijas. Cenšoties izmantot pacēlumu, FK Ventspils turpināja uzbrukt, radot vēl pāris bīstamus momentus, taču, neguvuši vārtus, nomierinājās. Spēle izlīdzinājās, un savu ofensīvu sāka veidot FS METTA/Latvijas Universitāte. Bumba kustējās apkārt ventspilnieku soda laukumam un nereti nonāca arī tajā, taču to raidīt vārtos tā arī neizdevās. Pēc pirmā puslaika 0:1.

Otrais puslaiks sākās ar lielisku iespēju studentiem. Uvarenko kļūdījās un Milašēvičs ar galvu bumbu sita pretinieku vārtsargam pāri, taču garām vārtiem. Neizmantojuši pretinieku kļūdu, studenti bumbu dabūja savos vārtos. Žigājevs, iegājis soda laukumā, ar sitienu pāri Putniņam dubultoja pārsvaru. Drīz pēc tam no vārtu priekšas pāri sita Turkovs, bet ko neizdarīja viņš, panāca Abdultofiks. Ventspilnieku viesspēlētājs saņēma bumbu soda laukuma labajā malā un sita tālajā apakšējā stūrī 0:3. Laiciņu vēlāk mettiešu vārtu stabu norībināja Vladislavs Kozlovs, bet Žigajevs ar vēl vienu meistarstiķi, tālu planējošu sitienu vārtu augšējā stūrī, panāca graujošo 0:4. Pie šāda rezultāta vairākas labas iespējas radās arī FS METTA/Latvijas Universitāte komandai. No pašas vārtu priekšas pāri vārtiem sita Māris Savinovs un arī Gabovs, bet neilgi pirms spēles beigām Parfjonova spērienu stūrī droši tvēra Uvarenko. Rezultāts gan vairs nemainījās un pārliecinošu uzvaru ar 4:0 (1:0) izcīnīja ventspilnieki.