''Ventspils'' mājās viegli uzvar ''Gulbeni''

Šodien valsts čempione ''Ventspils'' savā laukumā ar rezultātu 4:0 (2:0) sagrāva FB ''Gulbene''. Divus vārtus guva Daniils Turkovs, pa reizei precīzi sitot arī Tarasovam un Martinessam.

Pirmais sitiens pa vārtiem sekoja 4.minūtē, kad savu vārtu glābšanā nācās iesaistīties ''Gulbenes'' vārtsargam Igoram Labutam - pašu pirmo sitienu vārtsargs atvairīja, taču atsisto bumbu vārtos raidīja Smirnovs. Par laimi gulbeniešiem, līnijtiesnesis fiksēja aizmugures stāvokli un spēle turpinājās pie rezultāta 0:0. Kopumā pārsvars piederēja ventspilniekiem, tomēr visai veiksmīgi aizstāvēties prata viesi, pirmā puslaika lielāko daļu nosargājot savu vārtus neskartos. Principā daudz netrūka, lai 0:0 saglabātos arī līdz pat puslaika beigu svilpei, taču mājinieki īsā laikā pamanījās gūt divus vārtus, precīzi sitot Turkovam un Tarasovam, tādi sagraujot viesu cerības un līdzvērtīgu pacīkstēšanos.

Lai arī varēja domāt, ka puslaika pārtraukumā viesi būs atguvušies no 2 negaidīto vārtu zaudējuma un spēs turpināt spēli pirms tam iesāktajā ritmā, ''Ventspils'' 2.puslaika ievadā strauji devās uz priekšu, kas arī vainagojās ar panākumu - savus otros vārtus spēlē gulva Daniils Turkovs. Pāris minūtes vēlāk jau 4.vārtus komandai guva Federiko Martiness, līdz ar bruģējot ceļu uz jaunu pretinieka sagraušanas rekordu. Par laimi viesiem, turpinājumā mājinieku uzbrukumi gan kļuva bālāki, kā rezultātā izlīdzinājās arī mača gaita, bet tomēr pārsvars turpināja piederēt mājiniekiem. Līdz puslaika noslēgumam rezultāts vairs nemainījās un uzvaru ar 4:0 (2:0) izcīnīja ''Ventspils'', visus vārtus gūstot 9 minūšu laikā.