''Jelgava'' nespēj izraut uzvaru un spēlē neizšķirti ar ''Gulbeni''

Šodien Latvijas futbola Virslīgas ietvaros Zemgales Olimpiskajā centrā tikās FK ''Jelgava'' un FB ''Gulbene''. Lai arī gulbenieši mača izskaņā palika mazākumā, mājinieki nespēja izraut uzvaru, spēlei noslēdzoties ar bezvārtu neizškirtu 0:0.

Pirmajā puslaikā mājiniece uzņēmās iniciatīvu, taču gulbeniešu pretuzbrukumi asāki un biežāki kļuva tikai ar laiku. Aptuveni pēc spēlētas pusstundas viesiem no Gulbenes bija divas labas iespējas, taču abās pievīla tehniskais brāķis izpildījumā. Puslaika izskaņā jelgavnieki pēc stūra sitiena raidīja bumbu pāri vārtiem, bet pēc standartsituācija no labās malas beidzās pat bez sitiena pa vārtiem.

Otrā puslaika ievadā uzbrukt centās abas komandas. 57.minūtē Kolavas sitiens no neērtas pozīcijas tikai mazliet lidoja secen. Tuvojoties mača beigām, retus, bet arvien bīstamākus uzbrukumus veidoja gulbenieši. Pēdējās desmit minūtēs iespējas izcelties bija kā vienai, tā otrai komandai. 82. minūtē tikai nedaudz garām stūrim sita Karašausks, bet 87.minūtē Kļimovam bija laba iespēja, ejot pa labo flangu un tuvojoties vārtiem, taču futbolists saminstinājās, un epizode beidzās. 89. minūtē Takeda saņēma noraidījumu par rupju pretinieka nogāšanu no kājām.

Jau pieliktajā laikā gulbeniešiem bija iespēja no standartsituācijas, tomēr bumba lidoja krietni virs vārtiem. Varēja gaidīt, ka "Jelgava", nonākusi vairākumā, izdarīs lielāku spiedienu, taču tas nenotika, un jelgavnieki vārtus nespēja gūt. Mačs noslēdzās bez vārtu guvumiem - 0:0.

Šī bija abu komandu pēdējā savstarpējā spēle šosezon, bet pirmā, kas noslēdzās bez uzvarētāja noskaidrošanas un bez vārtu guvumiem. Abas komandas pievienoja pa punktam turnīra tabulā un pagaidām no savām pozīcijām neizkustējās. Tomēr tas var notikt vakara turpmākajā gaitā, kad savā starpā cīnīsies divas citas lejasgala vienības "Metta/LU" un Rīgas "Daugava"