''Jelgava'' principiālā spēlē uzveic FS ''METTA/Latvijas Universitāte''

Šīs dienas pēdējā Latvijas futbola Virslīgas spēlē FS ''METTA/Latvijas Universitāte'' NSB Arkādija stadionā uzņēma FK ''Jelgava'' vienību. Gūstot uzvaras vārtus 1.puslaikā, nozīmīgu panākumu ar 1:3 (1:2) izcīnīja jelgavnieki.

Spēle iesākās nedaudz lēnīgi, taču drīz vien uzņēma apgriezienus. Iespēja mājiniekiem atklāt rezultātu bija jau pirmajās minūtēs. Rūdolfs Puķītis no patāla soda sitiena spēcīgi spēra mērķī, taču pretinieku vārtsargs ne bez pūlēm bumbu atsita. Pēc laika soda laukuma stūrī viegli krita kāds no jelgavniekiem un tiesnesis norādīja uz 11 metru atzīmi. Sitienu izpildīja Redjko un bija precīzs, panākot 0:1 viesulabā. Studenti nekrita panikā un jau pēc četrām minūtēm Milašēvičs, ar galvu pārceļot bumbu pāri pretinieku vārtsargam, rezultātu izlīdzināja, 1:1. Aktīvāk atkal turpināja viesi, kuriem bija lieliskas iespējas pēc Lapkovska un Malašenoka sitieniem. Mirkli vēlāk jelgavnieku aktivitāte vainagojās panākumiem - pēc stūra sitiena ar galvu vārtu tīklā pēc vairākiem rikošetiem sita Iljins. Turpinājumā abu komandu ātrums nedaudz pierima, taču vēl viena lieliska iespēja mainīt rezultātu pavērās mājiniekiem, kad Milašēviča sitienu viegli tvēra jelgavnieku vārtsargs.

Otrais puslaiks iesākās lēnākā tempā, tiesa, ar FS METTA/Latvijas Universitāte pārsvaru. Mettieši vairāk kontrolēja bumbu un arī bija bieži viesi pretinieku soda laukuma tuvumā. Lai arī iniciatīva bija studentu pusē, rezultāta izteiksmē to pārvērst neizdevās. Jelgavnieki veiksmīgi aizsargājās un reālas iespējas panākt izlīdzinājumu nebija. Pusmomenti radās Mārim Savinovam un Vladislavam Gabovam, taču viņi abi nokavēja izrāviena brīdi pretinieku soda laukumā. Ik pa laikam bīstamos pretuzbrukumos aizskrēja viesi, taču arī viņiem simtprocentīgas iespējas vairs neradās. Lai arī izmisīgi studenti centās izraut uzvaru, vārtus zaudēja paši. Pēdējā kompensācijas laika minūtē Biezais nenoturēja bumbu un Bespalovs, izsitis to viņam no rokām, raidīja tīklā, panākot 1:3. Principiālais un nozīmīgais mačs noslēdzās ar FK ''Jelgava'' komandas uzvaru 3:1, kas tai ļauj kopvērtējumā pakāpties uz 7. vietu.

Vārti: Milašēvičs 17' - Redjko 13' (pen), Iļins 29', Bespalovs 90'