Daugavpils Daugava viesos ar 3:2 uzveic FK Ekranas

Pēdējo pārbaudes spēli pirms Latvijas futbola Virslīgas 2013.gada sezonas sākuma aizvadījuši Daugavpils Daugavas futbolisti, viesos tiekoties ar FK Ekranas. Uzvaru ar 3:2 (2:0) izcīnīja Virslīgas 2012.gada čempione.

Spēles pirmajā ceturtdaļā, kura risinājās Penevežu stadionā, abus vārtus guva Stenlijs Ibe (39. un 43.minūtē). Pēc puslaika pārtraukuma Daugavpils turpināja iesākto un guva arī 3.vārtus -  Ibrahima Babatundes caurgājienu veiksmīgi noslēdza viens no komandas jaunpienācējiem rumānis Sergeu Japalau. Pēc tā komandas sākta ievērojami rotēt ar sastāviem, izmantojot vairākas spēlētāju maiņas, kas rezultātu deva tieši lietuviešu komandai - tika atspēlēti divi vārti. Tiesa, ar to bija par mazs, lai mača izskaņu pārliecinoši aizvadošo Daugavpils Daugavu spētu panākt, rezultātā Virslīgas čempione pēdējo spēli pirms oficiālās sezonas sākuma noslēdza ar uzvaru 3:2 (2:0).

Daugavpils Daugavas futbolisti lieliskā noskaņojumā var uzsākt gatavošanos Virslīgas čempionāta atklāšanas spēlei pret Rīgas ''Daugavu'', kuras kodolu pamatā veido tieši futbolisti no Lietuvas.