FS METTA/Latvijas Universitāte pārspēj JK Tallina Kalev

FS METTA/Latvijas Universitāte futbolisti atsākuši pārbaudes spēles, aizvadītajā svētdienā Olimpiskā sporta centra futbola hallē tiekoties ar Igaunijas JK Tallina Kalev. Uzvaru ar 3:1 (1:0) izcīnīja studenti.

Igauņiem jau pašā spēles sākumā radās lieliska iespēja izvirzīties vadībā. Pēc aizsarga kļūdas Kalev ātri izspēlēja līdz labai sitiena pozīcijai, taču vārtos lielisks bija Biezais. Jau nākamajā uzbrukumā tallinieši par izniekoto iespēju tika sodīti. Vardanjans aptuveni no 25 metru attāluma izpildīja tiešo brīvsitienu, pretinieku vārtsargs to atsita un pirmais pie bumbas bija Kalniņš, kurš raidīja to tīklā, 1:0. Pirmais puslaiks turpinājās līdzīgi, ar bumbu biežāk esot mettiešiem. Studentiem bija iespēja palielināt rezultāta starpību, kad pēc Mareka Zuntnera piespēles sitienu izdarīja Pallo, kurš atrodoties tuvu vārtiem kārtīgi netrāpīja pa bumbu. Bīstamās situācijās vairākkārt nonāca arī Vents Vanags, taču viņam neizdevās apspēlēt pretinieku aizsargu, kas ļautu iziet vienam pret vārtsargu. Tiesa rezultāts pēc pirmā puslaika varēja būt arī līdzsvarā, jo pēc soda sitiena Kalev futbolists ar galvu bumbu raidīja pa vārtu stabu.

Kā sagatavošanās posmā ierasts otrajā puslaikā notika vairākas maiņas, taču spēles ritējumā tas neko daudz nemainīja. Vairāk uzbrukt turpināja mettieši, kuri arī palielināja rezultāta starpību vispirms līdz 2:0, bet pēcāk arī līdz 3:0. Pirmajā no reizēm labu izspēli ar sitienu vārtu augšējā stūrī noslēdza Pavļučenko, bet otrajā pēc pārtvertas pretinieku piespēles ar precīzu raidījumu izcēlās Švalbe. Rezultāts gan varēja kļūt arī vēl lielāks, kad pēc Kalvja Grāvera raidījuma pa pārliktni pirmais pie bumbas piesteidzās Juris Višņakovs, kurš nespēja trāpīt tīklā. Vēl pārliecinošāku pārsvaru sagādāt varēja arī students no Azerbaidžānas Orhans Alievs, taču viņa sitienu atvairīja vārtsargs. Šoreiz ko neizdarīja FS METTA/Latvijas Universitāte paveica Igaunijas galvaspilsētas pārstāvji, kuri ar tālsitienu vienus vārtus atspēlēja. 3:1, ar šādu rezultātu spēle arī noslēdzās, mettiešiem izcīnot otro uzvaru šajā pirmssezonā.

Pārbaudes spēle, 10.02.2013.

Rīgas Olimpiskais Sporta centrs

FS METTA/Latvijas Universitāte - JK Tallina Kalev

3:1(1:0)

Vārti: Kalniņš, Pavļučenko, Švalbe

FS METTA/Latvijas Universitāte: Artūrs Biezais, Māris Riherts, Māris Savinovs, Mārcis Savinovs, Juris Skābardis, Edgars Vardanjans, Kristaps Priedēns, Mareks Zuntners, Artūrs Pallo, Vents Vanags, Gatis Kalniņš

Uz maiņu: Rūdolfs Puķītis, Juris Višņakovs, Kristers Putniņš, Vladislavs Pavļučenko, Kalvis Grāveris, Artis Ostrovskis, Artašess Daniljans, Jānis Kauss, Orhan Aliev, Artūrs Švalbe

Brīdinājumi: Artūrs Pallo, Vladislavs Pavļučenko