Latvijas izlase viesos cīnās neizšķirti ar Lihtenšteinu

2014.gada FIFA Pasaules Kausa kvalifikācijas turnīra G apakšgrupas Latvijas izlase izbraukumā Vaducā cīnījās neizšķirti 1:1 ar Lihtenšteinas izlasi.

Kā pirmie vadībā izvirzījās laukuma saimnieki, kad 17.minūtē precīzi sita Mikele Polverino. Latvijas izlase izlīdzinājumu panāca mača 30.minūtē, precīzam esot Aleksandram Cauņam. Jāsaka, ka Latvijas izlasei 60.minūtē bija lieliska iespēja izvirzīties vadībā, taču iegūto 11 metru soda sitienu nespēja realizēt 1.vārtu autors Cauņa. Rezultātā spēle noslēdzās neizšķirti 1:1.

FIFA Pasaules Kausa kvalifikācijas spēle, 22.03.2013.

Vaducā, Lihtenšteina

Lihtenšteina - Lativja

1:1 (1:1)

Vārti: Polverino 17’ – Cauņa 30’. 62. minūtē Cauņa nerealizēja 11 metru soda sitienu.

Lihtenšteina: Jēle, Burgmeiers, Erne (Girs 90'), Vīzers, Eri (Kintanss 46'), N.Haslers, Polverino, Stoklasa, Friks, Kristens (Beks 72'), D.Haslers.

Latvija: Vaņins, Kļava, Gorkšs, O.Laizāns (A.Višņakovs 46'), Ivanovs, Rugins, Kamešs (Žigajevs 56'), Cauņa, Verpakovskis (Gauračs 66'), Lazdiņš, Rudņevs.

Brīdinājumi: Stoklasa, Burgmeiers, Polverino, N.Haslers - Rugins, Lazdiņš.

Tiesnesis: Kevins Klensijs (Skotija).